26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® – edycja 2023

26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2023 odbyły się w dniach 26-29 października w EXPO Kraków.

Za nami cztery dni wspólnej pracy twórczej, wielu uśmiechów i pięknych prac! Dziękujemy każdemu i każdej z was, że mogliśmy wspólnie działać! Razem stworzyliśmy wspaniałe królowe, kolaże, zakładki origami do książek, a nawet festiwalowe kartki urodzinowe.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® – edycja 2022

25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2022 odbyły się w dniach 27-30 października w EXPO Kraków.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® – edycja 2021

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2021 odbyły się w dniach 14-17 października w EXPO Kraków.
Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, miłośnicy książek z całego kraju mogli ponownie spotkać się „na żywo” pod „jednym dachem”. W tym roku targi odbyły się w dwóch przestrzeniach równocześnie: stacjonarnej i wirtualnej.
My czekaliśmy na wszystkich czytelników stacjonarnie na jednym spośród 150 stosik. Dziękujemy za Waszą obecność, zainteresowanie prowadzonymi przez nas projektami oraz chęć ich współtworzenia. Na naszym stoisku w ciągu czterech dni targowych mogliście zobaczyć wystawę poświęconą życiu pszczół, która powstała w ramach prowadzonego przez nas projektu pn. Pszczoły czułe czułki, zrealizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Szczegóły dotyczące imprezy dostępne są pod adresem: https://www.ksiazka.krakow.pl/pl/

Dziękujemy, że byliście z nami na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie! Oto kilka migawek z czterech dni tej niesamowitej literackiej przygody.

Fotorelacja z Targów Książki w Krakowie 2019

Fotorelacja z Targów Książki w Krakowie 2018

Fotorelacja z Targów Książki w Krakowie 2017