Z przyjemnością informujemy, że na rynku polskim pojawia się nowa pozycja: OTWÓRZ OCZY NA DŹWIĘK Z BUGIM, którą Fundacja objęła swoim patrnatem.

BUGI POWSTAŁ DLA DZIECI I Z UDZIAŁEM DZIECI

To zeszyt kreatywny dla dzieci w wieku 4-7 lat zawierający zaskakujące zadania do wspólnej
lub samodzielnej pracy twórczej.

Dzięki nim dziecko pozna bogactwo świata nauki i sztuki, uwrażliwi się na przyrodę, ekologię, na własne i cudze emocje. Doświadczy, że zdobywanie wiedzy jest frajdą, a tworzenie źródłem przyjemności. Bo w odpowiedniej atmosferze każde dziecko ma giętki umysł
i każde jest artystą.

Więcej o zeszycie:
http://chcerobiemam.pl/bugi/zeszyty-kreatywne/

Na tym nie kończy się oferat wydawcy Chcę Robię Mam. Proponują również MOBILNE BUGILABSY,
czyli warsztaty organizowane w placówkach, oraz DOMÓWKI – darmowe materiały do pobrania. Bo Bugi to coś więcej. To symbol podejścia ‒ do dziecka, jego rozwoju, współpracy z nim. Wydawca stawia na szacunek, uważność na emocje, elastyczność myślenia, nieszablonowość, doświadczanie przez działanie. To podejście chce promować poprzez swoją ofertę.„Skąd wziął się Bugi? Z życia – towarzyszymy dzieciom w edukacji oraz zabawie zawodowo i prywatnie, jako rodzice. Koncepcję Bugiego opracowała Ania Chyckowska, następnie zaprosiła do współpracy Martynę Skrednów oraz Grzegorza Polańskiego. Potem dołączyli praktycy – dorośli i dzieci, którzy recenzowali, testowali, opiniowali przygotowane materiały. Połączyliśmy doświadczenia, by stworzyć dla dzieciaków i opiekunów wciągający świat. Niech złapią bakcyla bugowania!”

Zapraszamy na: http://chcerobiemam.pl/bugi/